اقامت ‏‎ ‎موقتی کانادا- ‏My CIC‎

اقامت ‏‎ ‎موقتی کانادا- ‏My CIC‎Reviewed by علیرضا شجاعی on Aug 26Rating:

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای موقت کانادا (My CIC)

 

اخذ اقامت موقت کانادا (Temporary Resident Visa) دارای انواع گوناگونی می‌باشد. تقاضای ویزای اقامت موقت کانادا می‌تواند با هدف توریستی،  کار موقت ، تحصیلی و غیره باشد. مبلغ قابل پرداخت اپلیکیشن فی جهت دریافت ویزای موقت بستگی به هدف شما از مسافرت دارد و دارای مبالغ مختلفی است. شما می‌توانید از اینجا روش های پرداخت و مبالغ مربوط به هر نوع ویزا را مشاهده کنید. ویزاهای توریستی و دانشجویی بیش از سایر ویزاهای کانادا متقاضی دارند .

  ویزای دانشجویی کانادا

 

هزینه اپلیکیشن فی(Application Fee) برای این نوع ویزا ۱۵۰ دلار کانادا بوده و این مبلغ غیر قابل استرداد (non-refundable) می‌باشد.

افراد تابع برخی کشورها از جمله ایران، برای دریافت ویزا می‌بایست مراحل بیومتریک را که عبارتست از ثبت اثر انگشت و گرفتن عکس می‌باشد، ظرف یک ماه از زمانی که اپلیکیشن را ارسال  می‌کنند، بگذرانند. این امر بواسطه  یک نرم‌افزار به صورت آنلاین(اینترنتی) و در محل مرکز درخواست ویزا (VAC) انجام می پذیرد. شما می‌توانید از طریق صفحه Find a Visa Application Center نزدیک ترین VAC به کشورمحل اقامت خود را پیدا کنید. امکان انجام آزمایش بیومتریک در کشور‌های  ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، کویت، بحرین ،ترکیه و امارات برای متقاضیان ایرانی وجود دارد.

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیاز دهی ۰ / ۵. رای شما: ۰

امتیازی ثبت نشده!اولین نفری باشید که به آن امتیاز میدهید

نظر شما