مستر کارت

مسترکارت | خرید مستر کارت

با خرید مستر کارت فیزیکی یا مستر کارت مجازی می توانید از خدمات بانکی در سراسر جهان بهره مند شوید. قبل از ثبت سفارش باید بدانید انواع مستر کارت چیست و کدام نوع آن نیاز شما را برطرف می کند. کارشناسان ما در شرکت سه سوت کارت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با مسترکارت می باشند.

خرید مستر کارت
خرید مستر کارت

پرداخت هزینه های سفارت، ثبت نام دانشگاههای خارجی، کنفرانسها و نمایشگاههای خارجی، آزمونهای بین المللی، خرید اینترنتی و حضوری از فروشگاههای خارجی، رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما از جمله مزایای داشتن مسترکارت است. برای خرید مستر کارت می توانید از کارشناسان ما در سه سوت کارت مشاوره دریافت کنید.

مسترکارت شبکه قدرتمند تبادلات بانکی 

مستر کارت چیست
مستر کارت مجازی

مستر کارت ( mastercard )

آیا تا کنون به نحوه کارکرد کارتهای بانکی خود دقت کرده اید؟ برای دریافت یک کارت بانکی به بانک دلخواه خود مراجعه می کنید و پس از افتتاح حساب و طی مراحل مورد نیاز، کارت شما صادر می شود. از کارتهای بانکی می توان جهت دریافت پول نقد از عابربانک ، خرید از فروشگاهها یا مراکز ارائه خدمات دارای دستگاه کارتخوان (POS)، خرید اینترنتی ، واریز پول به حساب شخص دیگر و مواردی از این قبیل استفاده کرد. اگر بخواهید به این خدمات در سطح بین المللی دسترسی داشته باشید باید یک کارت بانکی بین المللی داشته باشید. یکی از معروفترین این نوع کارتها مسترکارت ( master card ) است. شرکت سه سوت کارت عرضه کننده انواع مسترکارت در ایران است. برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما در سه سوت کارت تماس بگیرید.

برای اینکه بدانید مستر کارت چیست ، مستر کارت مجازی با فیزیکی چه تفاوتی دارد و خرید مستر کارت به چه صورت است با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

مستر کارت

مستر کارت چیست ؟

اغلب دستگاههای خودپرداز (ATM) و دستگاههای کارتخوان (POS) عضو شبکه شتاب هستند. علامت شبکه شتاب روی کارتهای بانکی عضو شتاب ثبت شده است. شبکه شتاب یک شبکه تبادل اطلاعات بانکی است. mastercard نیز مانند شبکه شتاب ، یک شبکه تبادل اطلاعات بانکی است با این تفاوت که مسترکارت تقریبا در تمام کشورهای جهان قابل استفاده است اما شتاب فقط در داخل ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

مسترکارت نام یک شرکت آمریکایی واقع در شهر نیویورک است. نام این شرکت قبلا Interbank Master charge بوده و در حوزه خدمات مالی فعالیت می کرده است. در واقع mastercard یک شبکه جهانی قدرتمند برای تبادل اطلاعات بانکی است، اما در اکثر مواقع منظور از مسترکارت یک کارت بانکی است که در شبکه master card قابل استفاده است.

بانکها و موسسات مالی و اعتباری در کشورهای خارجی پس از اینکه به تایید شرکت مسترکارت برسند می توانند کارتهای اعتباری قابل استفاده در شبکه mastercard را صادر کنند که شامل مستر کارت مجازی و مسترکارت فیزیکی است. در اینجا ممکن است سوالات بیشتری به ذهنتان خطور کند که برای روشن تر شدن مساله بهتر است ابتدا تفاوت صادرکننده کارت بانکی و شبکه تبادل بانکی را بدانید.

مستر کارت مجازی

تفاوت شبکه بانکی و صادر کننده کارت

صادرکننده کارت همان بانکی است که شما در آن حساب باز کرده اید و کارت بانکی دریافت کرده اید. طراحی کارت صادر شده به شکلی است که احتمالا نام بانک صادرکننده و یا لوگوی آن مشهود است. شبکه تبادل اطلاعات بانکی در واقع یک سیستم گسترده برای پشتیبانی از خدماتی است که در ارائه آنها از کارتهای بانکی استفاده می شود. حتما علامت شتاب را روی کارتهای بانکی خود دیده اید. شتاب تنها شبکه بانکی فعال داخل ایران است. فرقی ندارد کارت شما از کدام بانک صادر شده باشد، اگر لوگوی شتاب روی آن وجود داشته باشد در هر کجای ایران که باشید از خدمات این شبکه می توانید استفاده کنید. مثل خرید از دستگاه POS، برداشت و انتقال وجه از خودپرداز (ATM)، خرید اینترنتی و ….

در خارج از ایران چندین شبکه بانکی فعال وجود دارد که در سطح جهانی فعالیت می کنند، یعنی خدمات خود را در کل جهان ارائه می کنند. یکی از این شبکه ها mastercard است. باز هم فرقی ندارد کارت شما از کدام بانک صادر شده باشد. اگر کارت شما لوگوی مسترکارت داشته باشد داخل شبکه مسترکارت ( mastercard ) قابل استفاده خواهد بود و در هر نقطه از جهان می توانید با آن کارت خرید اینترنتی، خرید از دستگاههای POS، پرداختهای بین المللی و … را انجام دهید. مسترکارت یکی از  پرطرفدارترین شبکه های تبادل اطلاعات بانکی است.

اگر در خارج از ایران سکونت دارید کافی است به بانک نزدیک محل زندگی خود مراجعه کرده و نسبت به خرید مسترکارت اقدام نمایید. در واقع باز هم نام یا لوگوی بانک صادرکننده روی کارتی که صادر می شود وجود دارد. همچنین لوگوی مسترکارت نیز روی کارت مربوطه مشهود است و کارت صادرشده قابل استفاده در شبکه مسترکارت در سراسر جهان است.

مزایا و کاربردهای مسترکارت

با خرید مسترکارت می توانید از خدمات و مزایای زیر بهره مند شوید :

 • پرداختهای بین المللی
 • پرداختهای مربوط به اخذ پذیرش و ثبت نام در دانشگاههای خارجی
 • پرداخت هزینه ثبت نام آزمونهای بین المللی مختلف مانند تافل ، آیلتس و GRE
 • پرداخت هزینه شرکت در کنفرانسها یا ارسال مقالات علمی به مجلات و کنفرانسهای خارجی
 • پرداختهای مربوط به سفارتها
 • انتقال وجه بصورت کارت به کارت
 • خرید اینترنتی از سایتهای خارجی
 • خرید حضوری از فروشگاههای خارجی دارای دستگاه کارتخوان ( POS )
 • رزرو بلیط هتل و بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی با تخفیفهای بالا
 • استفاده از تخفیفهای بسیار بالای فروشگاههای خارج از کشور
 • حمل آسان پول در سفرهای خارجی

و بسیاری موارد مشابه دیگر خدماتی هستند که می توان با خرید مستر کارت ها به آنها دسترسی داشت. اگر هنوز نمیدانید کدام نوع mastercard برای شما مناسب است با مشاوران ما در سه سوت کارت تماس بگیرید. جهت ثبت سفارش خرید مستر کارت به بخش خدمات منوی اصلی سه سوت کارت در سایت سه سوت کارت مراجعه کنید.

مسترکارت فیزیکی و مستر کارت مجازی

انواع مسترکارت ( mastercard ) ارائه شده در هر بانک ممکن است با بانک یا موسسه دیگر قدری متفاوت باشد. قبل از ثبت سفارش باید بدانید انواع مستر کارت چیست و کدام نوع آن با نیازمندیهای شما منطبق است. هر نوع مسترکارت دارای ویژگیهایی مانند تاریخ اعتبار، سقف مبلغ برداشتی روزانه، سقف مبلغ موجودی کارت، خدمات تحت پوشش و … می باشد. قبل از خرید مستر کارت نیاز خود را بشناسید و درباره مشخصات کارتی که موسسه یا بانک مورد نظرتان صادر می کند اطلاعات دقیق کسب کنید. کارت ارائه شده ممکن است مستر کارت مجازی یا مسترکارت فیزیکی باشد.

مسترکارت فیزیکی موجودیت فیزیکی دارد و پس از طی مراحلی، صادر و به شکل فیزیکی تحویل مشتری می گردد. اما مستر کارت مجازی موجودیت فیزیکی ندارد و فقط مشخصات آن به روشهای مختلفی مانند ایمیل برای مشتری ارسال می شود. کاربرد مستر کارت مجازی نیز متفاوت است و با آن فقط می توان پرداختهای آنلاین را انجام داد. تمامی خدمات مربوط به هر نوع مسترکارت در تمام نقاط جهان (بجز کشورهای تحریم شده)، حتی نقاط دورافتاده قابل دسترسی است.

مستر کارت چیست
خرید مستر کارت
مستر کارت چیست

خرید مستر کارت

راه های دریافت مستر کارت چیست ؟ در ایران برای خرید مستر کارت دو گزینه وجود دارد: اول اینکه می توان با مراجعه به بانکهایی که مسترکارت ارائه می دهند با قبول شرایطی، مسترکارت تهیه کرد. معمولا بانکها شرایط سختی را برای فروش مسترکارت در نظر می گیرند مثل سرمایه گذاری بلندمدت با مبالغ چند میلیونی در آن بانک. برای اکثر افراد چنین شرایطی قابل قبول نیست. دومین روش، خرید مستر کارت از شرکتهای خصوصی است. با پرداخت مبلغی به این شرکتها می توان نسبت به خرید مستر کارت اقدام کرد.

شرکت سه سوت کارت یکی از شرکتهای معتبر و باسابقه در زمینه ارائه انواع مسترکارت در داخل ایران است. با مراجعه به بخش خدمات سه سوت کارت در منوی اصلی سایت می توانید درباره انواع مسترکارتهایی که این شرکت ارائه می دهد و همچنین ویژگیهای هر کدام از مسترکارتها و نحوه خرید آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. قبل از ثبت سفارش حتما باید بدانید انواع مستر کارت چیست و هرکدام چه خدماتی را پشتیبانی می کند.

مستر کارت چیست
مستر کارت مجازی
مستر کارت مجازی
مستر کارت چیست

پانوشت : مستر کارت ، مستر کارت چیست ، مستر کارت مجازی ، خرید مستر کارت ، سه سوت کارت ، POS ، ATM ، تافل ، آیلتس ، TOEFL ، IELTS

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیاز دهی ۵ / ۵. رای شما: ۱

امتیازی ثبت نشده!اولین نفری باشید که به آن امتیاز میدهید

 • ناشناس

  پاسخ دهید
  1398-02-11

  امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

نظر شما