هزینه تبلیغات در Google Adwords

هزینه تبلیغات در Google AdwordsReviewed by علیرضا شجاعی on Sep 29Rating:

با توسعه تجارت و کسب و کار اینترنتی، هرروزه نام برند های متفاوتی که از کار با اینترنت فعالیت خود را آغاز نموده اند در همه جا دیده می شود. درهنگام گفتگو با افراد و تجار بزرگ اقتصادی در میان صحبت هایشان هر یک به نوعی به صنعت تبلیغات و انتشار آگهی معتقد هستند.

 در این مطلب به شما  خواهیم گفت که متغیرهای مختلف چه تاثیری بر روی هزینه های تبلیغات شما خواهد داشت. در ادامه با موارد زیر بیشتر آشنا خواهید شد:

  • گوگل ادوردز(google adwords) بر اساس  سیستمی مانند سیستم مزایده قرار دارد که در آن تجارت هایی با گروه های تبلیغاتی باکیفیت می توانند با هزینه پایین رتبه بهتری دریافت کنند.
  • افراد مختلف  می توانند با روش هایی مانند هدف گیری جغرافیایی ، هدف گیری بر اساس دستگاه  و زمانبندی تبلیغات  هزینه های صرف شده در گوگل ادوردز را مدیریت کنند.
  • میانگین هزینه به ازای هر کلیک در گوگل ادوردز بین ۱ الی ۲ دلار در شبکه جستجوست. میانگین CPC در شبکه نمایش معمولا زیر ۱ دلار است.
  • گران ترین کلمات کلیدی در ادوردز (adwords) و بینگ(bing) به ازای هر کلیک ۵۰ دلار یا بیشتر هزینه در برخواهد داشت. این  کلمات کلیدی بسیار رقابتی هستند که در مدت طولانی بهره وری و سوددهی بیشتری خواهند داشت. به طور مثال شرکت های حقوقی یا بیمه .
  • کسب و کارهای کوچک و فروشگاه های بزرگ آنلاین(اینترنتی) ممکن است بیش از ۵۰ میلیون دلار را هر سال برای تبلیغات خود در ادوردز (adwords)هزینه نمایند.
  • کسب و کارهای نسبتا خرده و کوچک به طور متوسط ماهانه ۹۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار برای کمپین های جستجوی پولی(search) خود در گوگل ادوردز هزینه می نمایند. این مقدار هر سال ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰ دلار خواهد بود.

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیاز دهی ۰ / ۵. رای شما: ۰

امتیازی ثبت نشده!اولین نفری باشید که به آن امتیاز میدهید

نظر شما