پرداخت هزینه لاج استرالیا – Lodge

پرداخت هزینه لاج استرالیا - LodgeReviewed by علیرضا شجاعی on Aug 26Rating:

لاج‏ استرالیا (Lodge)

یکی دیگر از برنامه های (Application) مهاجرت به کشور استرالیا است. فرد درخواست کننده پس از این که منتخب کسب اجازه مهاجرت شد، مدارکی مانند دعوت نامه و … را از سازمان مربوطه خود در استرالیا دریافت خواهد کرد که می تواند بوسیله آن، اقدام به ثبت نام و تسلیم مدارک مهاجرتی خود به اداره مهاجرت استرالیا نماید. این مرحله که به نام لاج (Lodge) شناخته می شود، در ادامه برخی از نکاتی که سبب تغییر در روند کاری و هزینه های پرداختی می گردند برای شما توضیح داده  می شوند.

از جمله برنامه های مهاجرتی (Application) که مردم ایران از آن استفاده می کنند برنامه نیروی متخصص (General Skilled Migration – 189, 190, 489) می باشد که فرد متقاضی این برنامه می بایست ابتدا از طریق سایت SkillSelect پذیرش یکی از ایالت های استرالیا را دریافت کند (SkillSelect نام سیستم آنلاین(اینترنتی) اداره مهاجرت استرالیا است که دولت وقت  از آن برای مدیریت و نظارت برنامه جذب نیروهای متخصص استفاده می کند تا نیروهای جذب شده با نیازهای اقتصادی دولت استرالیا مطابقت داشته باشد).

هزینه لاج سفارت استرالیا

هزینه لاج برنامه های مهاجرتی استرالیا متفاوت است و برای هر کدام بایستی هزینه مشخصی پرداخت شود. به عنوان نمونه هزینه لاج Skilled migration applications با زیر مجموعه های ۱۸۹ ، ۱۹۰ و ۴۸۹ به میزان ۳۶۰۰ دلار استرالیا است و لاج دو برنامه ۱۷۶ و ۱۷۵ ، مقدار ۲۹۶۰ دلار استرالیا است.

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیاز دهی ۰ / ۵. رای شما: ۰

امتیازی ثبت نشده!اولین نفری باشید که به آن امتیاز میدهید

نظر شما