ویزا کارت

خرید ویزا کارت | گیفت کارت

گیفت کارت

ممکن است شما هم نام ویزاکارت را بارها شنیده باشید ولی اطلاعات کاملی درباره آن نداشته باشید. ویزاکارت هم مانند مسترکارت یک کارت بانکی بین المللی است که در تمام نقاط جهان قابل استفاده است.. با خرید ویزا کارت می توانید بسیاری از پرداختهای بین المللی خود را انجام دهید. می توانید حتی برای عزیزانتان گیفت کارت تهیه کنید و آنها را خوشحال کنید. به خصوص اگر شخص مورد نظر در خارج از کشور زندگی کند.

ویزا کارت مجازی برای پرداختهای آنلاین و نوع فیزیکی آن هم برای پرداخت آنلاین و هم پرداخت حضوری و هم انتقال کارت به کارت قابل استفاده است. برای خرید ویزا کارت مجازی حتما از طریق شرکتهای معتبر اقدام فرمایید.

شرکت سه سوت کارت یکی از شرکتهای معتبر فعال در زمینه حوزه ویزاکارت ، مستر کارت ، و حساب پی پال است. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما از کارشناسان سه سوت کارت مشاوره بگیرید. جهت ثبت سفارش از منوی اصلی سایت سه سوت کارت می توانید استفاده کنید.

ویزا کارت چیست؟

شرکت visacard یک شرکت آمریکایی است که هدف آن تبادل و پردازش اطلاعات بانکی است. ویزا کارت یک کارت بانکی بین المللی است که با استفاده از آن می توانید تقریبا در تمام کشورهای جهان بصورت حضوری یا اینترنتی خرید کنید. برای دریافت خدماتی که نیاز به پرداخت پول دارند در سراسر جهان می توانید از طریق دستگاههای خودپرداز ATM و یا درگاههای اینترنتی پول واریز کنید. به خاطر تحریمهای مالی که علیه کشور ما صورت گرفته است، هیچ شبکه تبادل بانکی بین المللی در داخل ایران فعال نیست. این در حالیست که تقریبا تمام کشورهای جهان از شبکه ویزاکارت یا مستر کارت استفاده می کنند و امکان تبادلات مالی از هر نقطه ای در جهان را دارند. برای پاسخ به این محدودیت شبکه شتاب در داخل ایران با هدف پردازشهای مالی به وجود آمده است.

در صورتیکه از یک سایت خارجی خرید کنید حتما نیاز به پرداخت بین المللی خواهید داشت. برای استفاده از بعضی خدمات که توسط شرکتهای خارجی و یا سفارت ها انجام می شود نیز به پرداخت بین المللی نیاز خواهید داشت. ویزاکارت شبکه ای برای تبادلات مالی بین المللی است. بانکها در صورتی که مورد تایید شرکت ویزا قرار بگیرند می توانند کارتهایی به مشتریان ارائه دهند که در شبکه visa card قابل استفاده باشند.

برای خرید ویزا کارت مجازی یا فیزیکی در داخل ایران از طریق شرکتهای معتبر مانند سه سوت کارت اقدام نمایید.

ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی نوعی ویزاکارت است که به صورت فیزیکی تولید نمی شود. مشتری با پرداخت هزینه خرید ویزا کارت مجازی ، اطلاعات کارت را دریافت می کند که با استفاده از آن می تواند پرداختهای بین المللی آنلاین را انجام دهد. فرض کنید می خواهید یک کتاب دانشگاهی از یک سایت خارجی سفارش دهید. حتما به مرحله ای خواهید رسید که نیاز به وارد کردن اطلاعات یک کارت بین المللی خواهید داشت. در اینصورت می توانید اطلاعات یک ویزا کارت مجازی یا فیزیکی را وارد کرده و پرداخت خود را انجام دهید. ویزا کارت مجازی بصورت فیزیکی تولید نمی شود و در اختیار مشتری قرار نمی گیرد. به همین علت در مواقعی که فروشنده بخواهد اسکن پشت و روی کارت شما را جهت تایید هویت دریافت کند ویزا کارت مجازی کاربردی نخواهد داشت.

گیفت کارت های هدیه شرکت ویزا هم نوعی ویزا کارت مجازی محسوب می شوند. برای خرید این کارتها می توانید پس از مشاوره با کارشناسان سه سوت کارت از منوی اصلی سایت سه سوت کارت ثبت سفارش انجام دهید. خرید ویزا کارت مجازی برای پرداختهای آنلاین و خرید نوع فیزیکی آن برای هر نوع پرداخت و انتقال کارت به کارت مناسب است.

گیفت کارت
گیفت کارت
ویزا کارت مجازی
خرید ویزا کارت

کاربردها و مزایای ویزاکارت

با خرید ویزا کارت لازم نیست در سفرهای خارجی نگران حمل مقدار زیادی پول نقد باشید. برای ثبت نام کنفرانسهای خارجی، آزمونهای بین المللی، پرداختهای مهاجرت، سفارتها، اخذ پذیرش و شهریه دانشگاههای خارجی، مسافرتهای خارجی، پرداختهای پرداختهای برداشت از خودپرداز یا انتقال کارت به کارت (ATM)، خرید اینترنتی و حضوری از فروشگاههای خارجی (POS)، رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و … نیز می توان از ویزاکارت استفاده کرد.

برای رزرو هتل یا بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی باید هزینه اضافه زیادی را به آژانسهای مسافرتی پرداخت کنید. اما در صورت خرید ویزا کارت یا ویزا کارت مجازی ، می توانید خودتان مستقیما بلیط بخرید و مقدار زیادی در هزینه هایتان صرفه جویی کنید. در مسافرتهای خارجی ممکن است از مراکز تفریحی_خدماتی استفاده کنید که فقط به دارندگان ویزاکارت و مسترکارت تخفیفهای زیادی ارائه می کنند. فروشگاههای خارجی نیز در فصولی از سال حراجهایی با تخفیفهای مناسب(حتی تا ۹۰ درصد) دارند و دارندگان ویزاکارت براحتی می توانند از آنها استفاده کنند.

در پرداختهای آنلاین، اگر بانک مشتری و بانک طرف مقابل با هم قرارداد همکاری نداشته باشند برای تبادلات مالی مبلغی از مشتری کسر می گردد که به آن interchange گویند. در صورتیکه واحد پول موجودی مشتری و کالای خریداری شده متفاوت باشد نیز مبلغی(بین ۲ تا ۴ درصد) بعنوان کارمزد از مشتری کسر می شود. در انتقال وجه بصورت کارت به کارت هم توجه کنید که حتما باید ویزاکارت مقصد از نوع قابل شارژ باشد.

خرید مستر کارت مجازی
خرید ویزا کارت مجازی
ویزا کارت
گیفت کارت
گیفت کارت
خرید ویزا کارت
گیفت کارت

انواع ویزا کارت

در دسته بندی انواع ویزاکارت ممکن است انواع الکترون، گلد، کلاسیک، تراول (مسافرتی) و گیفت کارت (کارت هدیه) را شنیده باشید. بانک یا هر موسسه مربوطه ممکن است برای هرکدام از انواع ویزا کارتهایی که عرضه می کند خدمات مختلفی را در نظر بگیرد. پس قبل از خرید ویزا کارت ابتدا از آنچه دقیقا نیاز دارید مطمئن شوید. سپس اطلاعات دقیق ویزاکارتها را از بانک یا موسسه مورد نظر خود بپرسید و بر اساس آن تصمیم بگیرید کدام یک از آنها به درد شما می خورد.

برای انتخاب ویزا کارت مناسب بهتر است به این موارد دقت کنید: اعتبار کارت، حداکثر مقدار قابل برداشت، سقف قابل برداشت روزانه(مبلغ و تعداد دفعات)، خدماتی که پشتیبانی می کند، قابل شارژ بودن کارت، پاداشها و … . پس بانک یا موسسه عرضه کننده ویزا کارت نیز بهتر است بررسی شود تا با انتخاب مناسب از مزایای بیشتری بهره مند شوید. ویزا کارتها در انواع قابل شارژ مجدد و یک بار شارژ و همچنین مجازی و فیزیکی نیز قابل دسته بندی هستند.

سه سوت کارت یک شرکت معتبر و باسابقه در زمینه ارائه visa card است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کارتها می توانید از کارشناسان سه سوت کارت مشاوره دریافت کنید. همچنین جهت ثبت سفارش می توانید به منوی اصلی سایت سه سوت کارت مراجعه کنید.

ویزا کارت مجازی
ویزا کارت مجازی
گیفت کارت

prepaid، کردیت و دبیت

بطور کلی کارتهای بانکی از حیث پرداخت هزینه به سه دسته تقسیم می شوند : prepaid، کردیت (credit) و دبیت (debit) . ها در واقع کارتهای پیش پرداخت هستند و به حساب بانکی متصل نیستند، مانند کارتهای هدیه که در ایران رایج است. این کارتها در مبالغ مختلف به فروش می رسند و با آنها می توان پرداخت آنلاین انجام داد و در دو نوع قابل شارژ مجدد و یکبار شارژ عرضه می شوند.

کردیتها کارتهای اعتباری هستند که بیش از موجودی شان می توان از آنها استفاده کرد. حداکثر مبلغ قابل برداشت به اعتبار دارنده کارت بستگی دارد. اعتبار فرد توسط بانک بر اساس سوابق او و یک سری معیارهای دیگر مانند صورت حسابهای مالی، درآمدها، فیش حقوقی و … تعیین می شود. برای صدور این کارتها سختگیریهای زیادی وجود دارد زیرا بیش از موجودی واقعیشان می توان از آنها برداشت کرد. برای بازپرداخت مبالغ برداشت شده اضافه، موعد خاصی تعیین می شود و در صورت عدم پرداخت به موقع آن، طبق قانون بانک عملکرد مناسب را در قبال مشتری انجام می دهد.

دبیت کارت ها کارتهایی هستند که به اندازه موجودیشان می توان از آنها برداشت کرد بنابراین امکان بدهکار شدن در استفاده از این نوع کارتها وجود ندارد. این کارتها به حساب بانکی نیز متصل اند. کارتهایی که در داخل ایران عرضه می شوند از نوع دبیت هستند.

خرید ویزا کارت

گیفت کارت

گیفت کارت ( کارت هدیه ) نوعی اعتبار مجازی غیرقابل انتقال است. غیرقابل انتقال بودن به این معنی است که اعتبار این کارتها فقط برای خرید قابل استفاده است و نمی توان موجودی آنرا به کارت دیگری منتقل کرد. گیفت کارت ها معمولا توسط کمپانی ها، موسسات یا بانکها صادر می شوند. مثلا بعضی از گیفت کارت ها صرفا برای خرید بازی، اپلیکیشن، کتاب، موسیقی و فیلم بکار می روند. بعضی دیگر از گیفت کارت ها برای هر نوع خرید و پرداختی استفاده می شوند مانند گیفت کارت های شرکت ویزاکارت یا مسترکارت.

قبلا در دسته بندی انواع ویزا کارت به گیفت کارت ها اشاره شد. همانطور که از نامش پیداست یک نوع کارت هدیه است و تفاوت آن با کردیت کارت و دبیت کارت در این است که موجودی کردیت کارت و دبیت کارت قابل انتقال است ولی گیفت کارت امکان انتقال موجودی را ندارد و صرفا نوعی جایگزین برای پول نقد به میزان مشخص است.

تفاوت ویزا کارت و مستر کارت

در صورتیکه قصد تهیه کارت بانکی بین المللی دارید ممکن است بین انتخاب ویزا کارت و مستر کارت دچار سردرگمی شوید. در واقع تفاوت چندانی بین ویزا کارت و مستر کارت نمی توان قائل شد زیرا بسیار به هم شباهت  دارند. هر دو، شبکه های تبادل اطلاعات بانکی هستند و هر دو در تمام نقاط جهان (بجز چند کشور تحریم شده مانند ایران) معتبر و قابل استفاده می باشند.

تفاوت را باید در بین بانکهای صادر کننده ویزاکارت و مسترکارت جستجو کرد. هر بانک ممکن است انواع مختلفی از ویزا کارتها یا مسترکارتها را عرضه کند که هرکدام ویژگیهای بخصوصی داشته باشند و خدمات خاصی را پشتبیانی کنند. یک تفاوت هم در این است که در بعضی شهرها یا کشورها طرفداران یکی از این کارتها کمی بیشتر از دیگری است. اما بطور معمول به ندرت پیش می آید که یک فروشگاه یا مرکز خدماتی یکی از این کارتها را بپذیرد و دیگری را رد کند.

خرید ویزا کارت مجازی

خرید ویزا کارت | خرید ویزا کارت مجازی

با توجه به اینکه تنها شبکه تبادل بانکی فعال در کشور ما شبکه شتاب است، با دریافت یک کارت از هر بانکی که عضو شتاب است می توانیم از خدمات این شبکه در سراسر کشور استفاده کنیم. در خارج از کشور نیز با مراجعه به هر بانکی که فروش ویزاکارت / مسترکارت انجام می دهد می توان این کارتها را دریافت کرد و از خدمات آن در تمام نقاط جهان بهره مند شد.

سه سوت کارت یکی از شرکتهای باسابقه و معتبر در زمینه فروش ویزاکارت و مستر کارت است. در منوی اصلی می توانید با انواع ویزاکارتهای ارائه شده از طرف شرکت سه سوت کارت آشنا شوید و در جهت خرید ویزا کارت مجازی یا فیزیکی اقدام کنید. قبل از اقدام ابتدا مطالب مربوط به ویزا کارت را مطالعه فرمایید و سپس با توجه به نیاز خود نوع کارتی که متناسب با نیازتان است را انتخاب کنید و سفارش دهید. با خرید ویزا کارت براحتی پرداختهای بین المللی خود را انجام دهید. خرید ویزا کارت مجازی را به کسانی که فقط پرداختهای آنلاین مثل خرید اینترنتی دارند توصیه می کنیم.

خرید ویزا کارت مجازی
گیفت کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت
فروش ویزا کارت

پانوشت : ویزا کارت ، خرید ویزا کارت ، ویزا کارت مجازی ، خرید ویزا کارت مجازی ، سه سوت کارت ، گیفت کارت ، تافل ، آیلتس ، GRE ، رزرو هتل ، خرید اینترنتی ،خرید آنلاین ، مستر کارت ، پی پال ، دبیت کارت ، کارت اعتباری ، کردیت کارت

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیاز دهی ۰ / ۵. رای شما: ۰

امتیازی ثبت نشده!اولین نفری باشید که به آن امتیاز میدهید

 • ناشناس

  پاسخ دهید
  1398-02-07

  امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

 • ناشناس

  پاسخ دهید
  1398-02-11

  امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

نظر شما